Dentální výplně

AMALGÁM
O nebezpečí amalgámu toho již bylo napsáno hodně. Amalgámové zubní výplně se nazývají mnohdy výplně stříbrné pro jejich stříbrný vzhled. Tyto výplně obsahují velké množství toxických látek, zejména rtuti.

Pokud má člověk v ústech takovouto zubní výplň, v podstatě doslova líže rtuť a další jedy ve dne v noci, bez přestání. Amalgámové zubní výplňě jsou často spojovány s chronickými nemocemi všeho druhu, degenerativními onemocněními - Alzheimer, či rakovinou.

PLASTOVÉ, BÍLÉ KOMPOZITNÍ DENTÁLNÍ VÝPLNĚ A JINÉ DENTÁLNÍ MATERIÁLY
Úskalí bílých dentálních výplní a jiných dentálních materiálů spočíva v tom, že některé obsahují hliník (aluminium) pro jejich lesk, jiné těžké kovy jako například kadmium pro jejich barvu nebo bisfenol A (BPA, znamý karcinogen).

Kromě tohoto znečištění se bohužel často setkáváme i s radioaktivitou dentálních materiálů.
Použití takovýchto výplní, zubních náhrad a materiálů zatěžuje imunitní systém člověka a může vést až k onemocnění.

Existuje jeden výjimečný zubař, jenž testuje všechny materiály, které pacientům davá do jejich úst.

Je jím Virgilio Oscar Solorio DDS, zubní lekař a zubní chirurg, specialista na holistické zubní lékařství, jehož služby vyhledávájí lidé ze všech koutů světa.

Jsme často svědky, jak se po odstranění toxických materiálů člověku vrátí energie, život do žil a pacient často na pohled omládne. Není divu, tělo se již nemusí ve dne v noci obtížně zbavovat toxinů, které byly v jeho ústech a pronikaly mu do těla.