Naše služby

Jsme tu pro Vás

Pár slov o mně...

Jmenuji se Veronika Gajdoš a vystudovala jsem filozofickou fakultu, anglický a německý jazyk. Alternativní medicína je společně s cestováním mým největším koníčkem.

Nabízíme  komplexní služby počínaje bezplatné konzultace aktuálního stavu i odhadu ceny, pomoc s letenkami, dopravou a ubytováním v Mexiku, veškerými  nadstandardními požadavky či aktivitami v Mexiku.

Ubytovaní zajišťujeme v krásném domě v blízkosti známe pláže Rosarito.

Po celou dobu pobytu je Vám k dispozici  vlastní řidič a průvodce s klimatizovaným vozem  - ovládá anglický a španělský jazyk.

Ubytováni včetně řidiče - pan Javier - a týmu, co se o Vás postará ALL INCLUSIVE jsme schopni nabídnout již od 650 USD na 5-10 dní pro dvě osoby.

Ceny potravin jsou obdobné jako v České republice.

Jedná se pomoc s nákupem letenek a estovního pojištění, domluvy termínu u lékaře, poskytnutí nutných informací o cestě i o tom, co si s sebou vzít, vyzvednutí z letišťě, bezpečný odvoz do ubytování, ubytování  ve vile na pláži, domovník ve vile vždy k dispozici, osobní odvoz k lékaři, vždy , když je dohodnutý termín s lékařem, řidič k dispozici při nákupech, možnost výletů po okolí - projížďky na lodích, na koních, pozorování divokých lachtanů a velryb..., nákupy exotických mexických lahůdek na místních tržištích, projížďky na vodních skútrech, výlet do San Diega. Možnosti nákupů v USA (nutno vízum - rádi zajistíme ) a jiné... Viz sekce Výlety.

V domě je pro Vás  k dispozici pitná balená voda a vysokorychlostní internet zdarma.
Veškerý personál je prověřen, kladen je důraz na bezpečnost a profesionalitu.

V případě, že se na cestu či návštěvu zubaře necítíte z důvodu špatné jazykové vybavenosti, jsme schopni asistovat osobně, zajistíme doprovod česky hovořící osoby, která prostředí důvěrně zná a bude vás doprovázet po celé cestě, popřípadě pouze telefonickou pomoc (není zahrnuto v ceně).Pro odhad ceny / rezervaci terminů kontaktujte :
bez.amalgamu@seznam.cz