Virgilio Oscar Solorio DDS má dlouholeté zkušenosti s tzv. holistickým přístupem zubaře k celkovému zdraví člověka a specializuje se na odstranění toxických a radioaktivních materiálů bezpečným způsobem.

Jedná se o zubaře, jehož pacientkou byla i světově známá doktorka Hulda Regehr Clarková.

Je vyhledávaný pacienty z celého světa.

Jedná se o světovou špičku v oboru dentální medicíny i dentální chirurgie.
Mnohým pomohl opět získat zdraví.


Doktor Solorio si klade za cíl navrátit člověku zdraví.
Často je až neuvěřitelné, jakou transformací pacient projde po odstranění toxických materiálů.
Sama doktorka Hulda Regehr Clarková, autorka publikací o léčbě rakoviny přírodními prostředky, s doktororem Soloriem spolupracovala a posílala k němu své pacienty. Sama byla jeho pacientkou. Jak sama řekla, nebýt Dr. Soloria, uzdravení mnohých pacientů by nebylo vůbec možné.


Doktor Solorio používá všechny dostupné ochranné prostředky k odstranění amalgámu bezpečnou cestou.
Zubaři v Evropě, v České republice, amalgámové zubní výplně odvrtají, amalgámové výpary jsou pacientem vdechnuty či spolknuty a dochází k masivní otravě těla rtutí a zhoršení zdravotního stavu.
Praxe doktora Soloria toto nedovolí, pacient je napojen na přívod vzduchu, aby se zamezilo vdechnutí výparů amalgámu, do úst je vložena bezpečná bariéra (tzv. Solorio's dam - Soloriova hráz) zamezující spolknutí kousíčků amalgámu.

Doktor Solorio vyvinul tzv. Soloriovu hráz ve spolupráci s Dr. Clarkovou.

Celý zákrok je proveden komfortně, bezbolestně a za ceny, které jsou oproti českým cenám velmi nízké.

ORDINACE DOKTORA SOLORIA
Ordinace doktora Soloria se nacházi v centru mexického města  Tijuana, města, které sousedí s USA.
Ordinace má soukromé parkoviště i relaxační zónu.
Z ordinace i do ordinace Vás doveze náš soukromý řidič v klimatizovaném voze.

Doktor Solorio testuje všechny materiály, které používá na těžké kovy, radioaktivitu, Bisfenol A a další toxiny. Odstraňuje amalgám z úst klientů bezpečně, jeho výjimečnost spočívá i v umění aplikovat Hugginsonovo a Arichegovo čistění tkání.

Technika Hugginsonova čistění
Jedná se o speciální techniku, při které zubař opatrně odstraní měkké tkáně zubního lůžka, které spojovaly zub, který zubař musel vytrhnout. Po odstranění je nutné provést další speciální techniku a vyčistit zubní lůžko tak, aby nedocházelo k zánětům, aby místo nebylo zdrojem bakterií či infekce a mohlo se zhojit.
Tato technika byla vynalezena doktorem Hal Hugginsem.

Technika Soloriova /Arichegovo čistění
Po odstranění toxického materiálu ze zubů je mnohdy nutné odstranit i toxický materiál z okrajů dasně. Toto se stává zejména, pokud např. amalgám setrvával roky v ústní dutině. Měkké tkáně jsou schopny rtuť obsaženou v amalgámu absorvovat. Jedná se o bezbolestnou proceduru, při které zubař jemným řezem odstraní amalgámové tetování z dásní. Po takovémto zásahu se tkáň hoji velmi dobře, tělo se totiž zbaví velké toxické zátěže.
Nová tkáň je zdravá. Místo je kompletně zhojené do tří dnů.
Tato technika byla vynalezena orálním chirurgem Benjaminem Arichegou, se kterým doktor Solorio dlouhá léta spolupracoval.
Doktor Solorio tuto techniku používá více než 20 let.

Benjamin Arichega se nyní věnuje naplno implantátům a estetické zubní medicíně.

Přestože si doktor Solorio musí být vědom své výjimečnosti, co se týče poskytování služeb, pacienty překvapí svou lidskostí a opravdu milým a přátelským přístupem a cenami, které jsou oproti cenám za  v České republice velmi levné.


I pro jeho osobitý přistup k pacientům je mnohdy pacienty vyhledáván i při dalších návštěvách nehledě na fakt, že za ním mnohdy musí i letět.


Návštěva u tohoto zubaře není totiž utrpením, ale něčím, na co se člověk opravdu upřímně těší.Doktor Solorio je schopen poskytnout i All Inclusive ošetření:

Od zubní hygieny, přes bezpečnou výměnu toxických materiálů za netoxické, zhotovení korunek a protéz, vše za použití pouze netoxických a neradioaktivních zubních materiálů a výplní.

Doktor Solorio je schopen provést odhad ceny na základě zubního panoramatického snímku, který si necháte zhotovit v České Republice.

Ordinace doktora Soloria přijímá platby v hotovosti - americké dolary, platební karty VISA, Master Card.

Pro odhad ceny a kontakt s ordinací nás, prosím, kontaktujte.
Email :
bez.amalgamu@seznam.cz


Videa